Naujienos

Mieli pirkėjai ir lankytojai.
Jūsų patogumui gėles, puokštes, kompozicijas užsisakykite iš anksto
telefonu  +37068504768

Kalėdinis augalų sodas -puikus interjero akcentas tiek namuose bei biuruose.Lengva prižiūrėti, gyvos eglutės ir gėlių aromatas, primenantis apie puošybos malonius rūpesčius.
Visada sakoma, kad pasiruošimas šventėms puikiausios akimirkos, praleistos kartu su šeima bei darbo kolektyve.Suburia, suartina ir tuo pačiu kurdami gražius dalykus, padarome vieni kitus geresniais, laimingesniais...
Daugiau kalėdinių idėjų https://www.nijolesgeliunamai.lt/kaledines-kompozicijos/

Floristai jau dabar mankština kojas lipdami aukštyn į Kalėdų erdves...
Smagu kurti ir darbuotis visa komanda, žaviuosi jų darbštumu, gera tada, kai sklinda juokas, veiduose šypsena ir aišku, tarp gėlių geriama kava...

Artėjant Vėlinėms prisiminkime ir pagerbkime visus išėjusius,uždegdami žvakę,sutvarkydami kapavietę,kolumbariumą,dekoruodami gėlių kompozicija.
Nijolės gėlių namų floristės patars ir priderins augalus,kompozicijos stilių.

Spalio 05-oji Tarptautinė Mokytojų diena!

Artėjant Mokytojų dienai,susimąstome kokį gėlės žiedą dovanosime?

Nijolės gėlių namų floristai rekomenduoja, dovanoti gėles, kambarinius augalus, jų sodus, kad tai būtų nuoširdi ir tuo pačiu išliekanti,draugiška aplinkai dovana!

Juk valandų valandas mokytojai,mokiniai praleidžia tarp mokyklos sienų.Tad dovanodami gėles, kambarinius augalus ,pabandykite sukurti jaukią atmosferą,kurioje būtų malonu netik mokytis,bet ir bendrauti,smagiai praleisti laiką.

Kiekvienas augalas turi energetinius virpesius.Kurie pasklisdami visoje patalpoje sukuria harmoniją: mažiau patiriama streso,atpalaiduoja,vyksta sklandus bendravimas,motyvuoja geriau mokytis, geriau pažinti vieni kitus,suburia bendriems projektams.

Žaliuojančių ir žydinčių augalų pagalba klasės inrejeras tampa stilingesnis,jaukesnis,ko pasekoje, norėsite vis daugiau praleisti laiko tokioje erdvėje o ne skubėti iš jos.

Tad rekomenduojame,prieš dovanodami gėles,augalus, jų sodus,pamąstyti ar mokytojai turės į ką pamerkti gėles,ar geriau dovanoti visa klase kambarinių augalų sodą,arba augalą.Kuris išliks ilgam,sukurs jaukų estetinį pojūtį, sutaupys jūsų išlaidų kaštus.

Jūsų išmonė,pastangos ,bus įvertintos.Visada malonu sugrįžti ten,kur kuriate grožį....

Dovanokite tai, ką kuria širdis...

Smagių jums įdėjų linkėdami

Nijolės gėlių namai

Rugsėjo pirmąją Nijolės gėlių namai išlydėjo su begaline meile ir dėmesiu savo mažuosius ir ūgtelėjusius pirkėjus..
Prisiliesdami prie jų gražios šventinės akimirkos!

Kontaktai

+370 685 04768
+370 699 21700 (Nijolė)

info@nijolesgeliunamai.lt
nijole@nijolesgeliunamai.lt

Mūsų adresas

Nijolės gėlių namai
S. Konarskio g. 8, Vilnius

Kaip mus surasti
Žemėlapis

Darbo laikas

I - VI    9:00-18:00
VII       Nedirbame

© 2006-2024 nijolesgeliunamai.lt Visos teises saugomos. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką nijolesgeliunamai.lt sutikimą.