Apie mus

Image

Nuo 1993 metų veikianti Individuali Jono Beliako įmonė kviečia visus sostinės gyventojus bei svečius užsukti į ,,Nijolės gėlių namus” ir pradžiuginti artimą žmogų ryškiaspalve, saulę primenančia puokšte ar „skaniu“ žiedu.  Įmonė teikia paslaugas nuo augalo priežiūros (pažinimo) iki kūrybos (aranžavimo). Darbuotojai įsitikinę, kad viena iš sėkmingų įmonės paslapčių – darnus ir kūrybiškas kolektyvas, pasirengęs siekti, kad kiekvienas lankytojas iš gėlių namų išeitų ne tik patenkintas, bet ir laimingesnis, geresnis.

,,Nijolės gėlių namai” aktyviai dalyvauja labdaringuose renginiuose, projektuose. Motyvuoja ir skatina jaunimą pažinti ir kurti. Skatina lankytojus puoselėti ir gražinti aplinką kurioje gyvena ir dirba. Juk gražioje ir darnioje aplinkoje tvyro daugiau gėrio, džiaugsmo ir darnumo.
Pasak floristės Nijolės Beliakienės, pavadinimas „Nijolės gėlių namai” puikiai atitinka  tvyrančią dvasią – gėlių čia jūros marios, daugybę sukurtų įvairiausių rankų darbo kūrinių, kuriems sukurti prireikė ne vienos valandos ar dienos.

Niūriomis dienomis, kai dangus apsiniaukęs, norisi daugiau saulės, daugiau šviesos. Puiki išeitis – užsukti į ,,Nijolės gėlų namus“ ir išeiti iš čia su saulės pabučiuotu žiedu rankoje…

Sėkmės linkėdama, Nijolė Beliakienė

Telefonas

+370 685 04768
+370 699 21700 (Nijolė)

El. paštas

info@nijolesgeliunamai.lt
nijole@nijolesgeliunamai.lt

Mūsų adresas

Nijolės gėlų namai
S. Konarskio g. 8, Vilnius

Darbo laikas

I-VI  9:00-18:00
VII Nedirbame

© 2006-2020 nijolesgeliunamai.lt Visos teises saugomos. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką nijolesgeliunamai.lt sutikimą.